“? Join our team of skilled lash artists! ?

We’re seeking an experienced eyelash extension maker to join our thriving business. If you have a passion for creating stunning lash transformations and want to work in a wonderful environment, we have the perfect opportunity for you!

? Job Title: Experienced Eyelash Extension Maker
? Competitive Salary: We offer an excellent compensation package
? Amazing Work Environment: Join a supportive team of professionals

Requirements:

Proven experience in eyelash extensions
Strong attention to detail and precision
Ability to work independently and collaboratively
Passion for delivering exceptional results
If you’re ready to take your lash career to the next level and work in a rewarding setting, don’t miss this chance! Apply now by sending your resume and portfolio to elisavet.akopian@gmail.com

Tag and share with someone who would be perfect for this role!

EyelashExtensions #HiringNow #LashArtistOpportunity”

contact info

telephone:+357 97898091

email: elisavet.akopian@gmail.com

“? Присоединяйтесь к нашей команде мастеров по наращиванию ресниц! ?

Мы ищем опытного мастера по наращиванию ресниц, который присоединится к нашему процветающему бизнесу. Если у вас есть страсть к созданию потрясающих трансформаций ресниц и вы хотите работать в прекрасной обстановке, у нас есть прекрасная возможность для вас!

? Обязанности: Опытный мастер по наращиванию ресниц.
? Конкурентоспособная заработная плата: мы предлагаем отличный компенсационный пакет
? Прекрасная рабочая среда: присоединяйтесь к дружной команде профессионалов.

Требования:

Подтвержденный опыт наращивания ресниц
Особое внимание к деталям и точности
Умение работать самостоятельно и в сотрудничестве
Страсть к достижению исключительных результатов
Если вы готовы поднять свою карьеру наращивания ресниц на новый уровень и работать в достойной обстановке, не упустите этот шанс! Подайте заявку сейчас, отправив свое резюме и портфолио на elisavet.akopian@gmail.com

Отметьте и поделитесь с кем-то, кто идеально подходит для этой роли!

Контактная информация

телефон:+357 97898091

электронная почта: elisavet.akopian@gmail.com

Job Category: Eyelash Extension
Job Type: Full Time
Job Location: Cyprus Paphos

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx